O nas

szafirowy.pl o nas

 

Jesteśmy grupą osób, którzy poza łączącymi nas więzami rodzinnymi, posiadamy wspólną pasję. Jest to bezwarunkowa miłość do kamieni szlachetnych, pereł i minerałów. Początki były takie jak u większości kolekcjonerów – zakup pierwszego kamienia, wkrótce drugi zakup niebawem już można było mówić o pokaźnym zbiorze. Z czasem rozrastająca się kolekcja w naturalny sposób przechodziła metamorfozę – część kamieni zostało odsprzedanych, inne zostały oprawione, dokonane zostały kolejne nowe zakupy.

Wraz ze wzrostem zbioru, pogłębiała się nasza wiedza, zawiązały się przyjazne relacje z innymi kolekcjonerami, hurtownikami i miłośnikami kamieni na całym świecie. Minerały przyjeżdżają do nas z Tajlandii, Sri Lanki, Indii, USA, Kolumbii, Chin, Rosji czy z Afryki.

 

Patrząc i wybierając kamienie które włączamy do oferty sklepu szafirowy.pl kierujemy się unikalnym pięknem poszczególnych okazów. Nie prowadzimy dystrybucji dziesiątek jednorodnych kamieni. Poszukujemy minerałów o indywidualnym charakterze, nierzadko jednostkowych i unikalnych na skalę światową.

Oferta skierowana jest głównie do entuzjastów minerałów, kolekcjonerów poszukujących ekstra rzadkich okazów a także osób ceniących sobie niepowtarzalny wygląd swojej biżuterii.

Wśród odbiorców nie można wspomnieć o złotnikach, projektantach i artystach. Dla tej grupy twórców przygotowaliśmy program rabatowy. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt biuro@szafirowy.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu, która regularnie powiększa się o kolejne wspaniałości. Jeśli poszukujesz konkretnego kamienia lub potrzebujesz rady – służymy swoją pomocą i doświadczeniem. Na najczęściej zadawane pytania można znaleźć odpowiedzi w dziale Q&A. W sekcji BLOG pojawiają się artykuły poświęcone oczywiście minerałom, będą także inne wartościowe wpisy. Wyrażając zgodę na otrzymywanie newslettera uzyskasz dostęp do nowinek i zapowiedzi najnowszej oferty.

Można nas obserwować na kontach społecznościowych

Facebook : szafirowy Gallery

Instagram: szafirowy.pl

Życzymy przyjemnych zakupów.

Ekipa szafirowy.pl

Translate »