Agroturystyka Podkategoria: Agroturystyka

1 · 2 · następna strona »
  • POKOJE GOŚCINNE - Noclegi Tylmanowa »

    Oferujemy Państwu noclegi w miejscowości Tylmanowa nad Dunajcem.
    Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2,3 osobowe oraz wyposażony aneks kuchenny z lodówką.
    Na terenie posesji znajduje się przestronny parking, letnia altana, grill, miejsce na ognisko oraz oczko wodne.
    Tylmanowa to idealne miejsce dla wędkarzy. Znane każdemu wędkarzowi muchowemu łowisko pstrąga, lipienia oraz głowacicy.
    Tylmanowa stanowi świetną bazę wypadową w okoliczne góry - Pieniny, Gorce oraz Beskid Sądecki.
    O atrakcyjności Tylmanowej decyduje przyroda. Na wschodnim brzegu Dunajca znajduje się krajobrazowy rezerwat przyrody Kłodne nad Dunajcem - obejmuje przełom rzeki oraz wąwozy, które wcinają się w stoki Błyszcza i Dzwonkówki. Utworzony został w 1960 i ma powierzchnię 90 ha. Znajduje się na obszarze Beskidu Sądeckiego.
    Noclegi Tylmanowa

    Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
  • Różanki - piękna wieś k. Gorzowa Wielkopolskiego »

    Różanki- piękna wieś w województwie lubuskim koło Gorzowa Wlkp. Położona niedaleko Puszczy Gorzowskiej graniczy z sołectwem Różanki Szklarnia. Leży na głównej trasie. przez Strzelce Kraj. do Gdańska, nieopodal znajdują się miejscowości Janczewo, Rybakowo, Zdroisko, Wojcieszyce, Gorzów Wlkp., Różanki Szklarnia, Santoczno. W sezonie można się wybrać na grzyby, ryby lub jagody. W regionie jest wiele ciekawych meijsc wartych zobaczenia, tak więc zapraszam do obejrzenia strony oraz przyjazdu do naszej miejscowości.

    Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
  • Boszkowo - Pod Sosnami - wypoczynek, wakacje nad czystym jeziorem »

    Wiadomo, ze w pewnych wieku dziecko będzie wolało pojechać na wioskę ze swoimi rówieśnikami, ale póki co, owe może szpico byłoby postawić wykapanej rodzinie wakacje nad jeziorem? Jest to stosunkowo najtańsza oferta. Masy są lube, morze nawet nie opieko wzmiankować. A jeziora? Jasne, Mazury także ciągną po kasy, ale wszak nie tylko na Mazurach są jeziora. Wysyłam miejscowość Boszkowo. Piękna okolica, czyściutkie jeziora oraz powietrze niczym kryształ. Pilnowane plaże pozwolą wam napełniać się urlopem, dzieci będą zafascynowane. Specjalnie Boszkowo domki są wyjątkowo braterskie rodzinom z dzieci. Są w nich wszelakie Nikt nie nakazuje wam tam jechać od razu na całe dwa tygodniom. Wolno najpierw postawić sobie jeden weekend natomiast sprawdzić, czy to jest właśnie to, czego nam potrzeba. Mam dzieciach? Chcesz wakacje? Przyjedź do Boszkowa!

    Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
  • Nocleg nad morzem »

    Ogólnopolska Baza Noclegowa. Prowadzisz hotel? Wynajmujesz pokoje na wakacje i nie tylko? Chcesz znaleźć wygodny hotel w przystępnej cenie? Jeśli odpowiedziałeś tak, na jedno z tych pytań, to nasza strona internetowa stworzona jest właśnie dla Ciebie.

    Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
  • Cięcina - Nad Potokiem »

    Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gospodarstwa.. Do Nas możesz przyjechać na urlop, wakacje, ferie czy weekendy do Cięciny do Naszej agroturystyki konnej. Mamy cztery rodowodowe konie huculskie, urządzamy jazdę konno, jazda dyliżansem, jazda saniami, kuligi zimą i latem, a dla dla zaawansowanych jeźdźców możliwe są całodniowe wyjazdy w okoliczne góry.

    Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
  • Kaszuby Agroturystyka, Dar Losu »

    Dom nasz znajduje się w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, na pograniczu dwóch kaszubskich wsi letniskowych (Gołubie, Szymbark), w znanym z niezapomnianych widoków Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Lokalizacja domu wśród lasów, jezior i wzgórz morenowych sprawia, że jest on idealnym miejscem do całorocznego wypoczynku. Lato na Kaszubach to przede wszystkim wypoczynek nad wodą. Czyste jeziora zachęcają do kąpieli, a także do skorzystania z szerokiej oferty wypożyczalni sprzętu wodnego (kajaki, łódki, rowery wodne, windsurfing).

    Kaszuby to również niezliczona ilość szlaków turystycznych (pieszych i wodnych), rezerwatów przyrody, stadnin, muzeów, ogrodów botanicznych, miejsc zacisznych, często jeszcze nie odkrytych.

    Lasy kaszubskie obfitują w grzyby, jagody, borówki, jeżyny. Jeziora zapraszają wędkarzy. Przyroda tak obdarowała Kaszuby, że również zimą nie sposób jest się tu nudzić. Dom nasz jest położony w odległosci około 4 km od najwyższego wzniesienia na całym Niżu Środkowoeuropejskim, jakim jest Wieżyca.

    Narty zjazdowe, biegowe, łyżwy, kuligi z pochodniami, to propozycje na zimowe spędzanie czasu w naszym gospodarstwie. Bogactwo przyrody i głęboko zakorzeniona tradycja kaszubska sprawiają, że wypoczynek na Kaszubach jast niezwykle atrakcyjny i na długo pozostaje w pamięci turysty.

    Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
  • Agroturystyka Augustów »

    Agroturystyka Augustów - Gospodarstwo Agroturystyczne Jaćwing jest położone w spokojnej miejscowości Posejnele na Suwalszczyźnie przy 5 jeziorach i rzece w pobliżu Puszczy Augustowskiej. Oddajemy do Państwa dyspozycji domek oraz pokoje gościnne w okolicach czystych jezior i lasów.
    Czyste powietrze, walory turystyczne, bliskość kompleksów leśnych to dobre warunki do spędzania urlopów, wakacji, wczasów letnich i zimowych, wolnych weekendów właśnie u nas. Nasze lasy to ostoja dla zbieraczy grzybów, jagód czy innych darów jakimi obdarowała nas natura, a jeziora idealnym miejscem dla wędkarzy i tych, którzy chcą się zrelaksować nad wodą.
    Sprawdź dlaczego tak dużo turystów zachwyca się tym urokliwym miejscem. Noclegi Suwalszczyzna to dobry wybór.

    Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
  • Agroturystyka Mazury »

    Na stronie przeczytasz ciekawe artykuły związane z agroturystyką. Znajdziesz tu ciekawe odnośniki do stron agroturystycznych z regionów Mazury, Warmia, Suwalszczyzna, Bieszczady i innych. Zapraszam także do publikacji interesujących i oryginalnych artykułów o agroturystyce na moim blogu.

    Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
  • Bieszczady - Solina Domki »

    Bieszczady - Oferta wypoczynku w pięknych Bieszczadach i nad Jeziorem Solińskim. Nasz domek położony jest 300m od zalewu z pięknym widokiem. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje typu studio ( łazienka, kuchnia, pokój dzienny oraz dwie sypialnie ). W pobliżu znajduje się także strzeżone kąpielisko. Jezioro Solińskie obfite jest w ryby - wędkarze mile widziani. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Do nas tylko raz się przyjeżdża a później tylko powraca. Zapraszamy na wczasy Bieszczady.

    Data dodania: 02 11 2009 · szczegóły wpisu »
  • Bieszczady - Noclegi, wypoczynek, atrakcje - Krzywe koło Cisnej »

    Sosnowy Dwór - ustronna, malowniczo położona na wzgórzu posiadłość. Otulona lasem - oaza spokoju, miejsce wypoczynku i spotkań z naturą. Otoczenie pięknych łąk, widok na góry, dają możliwość nieograniczonych spacerów z dala od zgiełku i ludzi. Zapraszamy Wszystkich, którzy chcą odpocząć od codzienności, uciekając w świat doznań, które pomogą zrzucić z ciał i umysłów ciężar zwykłego, szarego życia.

    Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
  • Willa Juna - Pensjonat Zakopane, Noclegi Zakopane, Pokoje w Zakopanem »

    Słodyczki - najwyżej położone siedlisko (1070 m.n.p.m) na malowniczej Gubałówce. Willa JUNA na Gubałówce - ul. Słodyczki 200c oddzielony jest od zakopiańskiego gwaru i smogu przepięknym lasem.

    Posiada łatwy dojazd zarówno od strony Zakopanego i Kościeliska ulicą Salamandry jak i wygodną droga od Rabki i Czarnego Dunajca przez Chochołów i Dzianisz. W odległości około 100 metrów znajduje się przystanek komunikacji busów i regularnych autobusów miejskich odjeżdzajacych do centrum Zakopanego co 15 minut (czas dojazdu - 10 min). Doskonałe miejsce do spędzenia noclegu w okolicach Zakopanego jak również oferujący pokoje i inne atrakcje.

    Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
  • Agroturystyka Pod Gruszą - Jura »

    Pod Gruszą oferuje nocleg i wypoczynek w uroczym zakątku Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Atrakcyjny jurajski dom do wynajęcia, położony w pięknej i spokojnej okolicy.
    Idealna lokalizacja w centrum Jury, wszędzie stąd blisko a jednocześnie w pobliżu nie ma typowego turystycznego zgiełku i zamieszania. Dysponujemy bogatą paletą dodatkowych atrakcji od sportów ekstremalnych po spokojne i kompetentne wycieczki z licencjonowanym przewodnikiem. Od maja do września do wynajęcia cały doskonale wyposażony klasyczny jurajski dom letniskowy.

    Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
  • Aerodream - Klub rekreacji i biznesu »

    Aerodream Ośrodek Biznesowo-Rekreacyjny i Restauracja na Litwie oferuje klientom indywidulanym i biznesowym pobyty pełne atrakcji, noclegi, organizację konferencji, eventów, imprez integracyjnych i okolicznościowych. Na naszych gości czekają komfortowo urządzone domki, nastrojowa restauracja, pojazdy Segway, Ktrak, sauna, banie, paintball,łodzie, sprzęt wędkarski, zabawy dla dzieci, ogniska, wycieczki po Wilnie i wiele innych. Wypoczynek w Aerodream – Wilno!

    Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
  • Turystyka Rekreacja - turystykarekreacja, turystyczne, podroze, ogloszenia turystyczne, przewodnik, »

    Turystyka rekreacja to portal informacji turystycznej, znajda tu panstwo wiele ciekawych ofert i swiezych informacji dotyczacych wakacji, urlopow, planowania wycieczek lub innych wyjazdow. Portal zawiera rowniez relacje z wycieczek bezstronnych osob takze mozna sie dowiedziec czegos o danym miejscu.

    Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
  • Agroturystyka Rzeczka »

    Spółdzielnia Socjalna Austeria Krokus to wspaniale położone gospodarstwo agroturystyczne w Górach Sowich. Duże doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować wypoczynek dostosowany do Państwa potrzeb i wymogów. Posiadamy pokoje gościnne, w których można spędzić wolny czas w miłej i sympatycznej atmosferze, razem ze swoimi pupilami (zwierzęta domowe). Oferujemy całodobowe wyżywienie oparte na domowej kuchni śląskiej już od 25 zł. Prowadzimy salon wystawienniczy gdzie można obejrzeć oraz zakupić obrazy i inne prezentowane dzieła. Zapraszamy na spacery nordic walking w przepięknej scenerii Gór Sowich, zwiedzanie atrakcji turystycznych (sztolnie k/Walimia), naukę jazdy na nartach z instruktorem. Organizujemy imprezy okolicznościowe i firmowe.

    Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
  • Pensjonat Mazury »

    Szukasz noclegu na Mazurach? Interesuje cię oryginalne miejsce, które przyciąga gości wspaniałą atmosferą? Pensjonat Dom Konesera oferuje pięknie wyposażone i umeblowane pokoje. W ofercie 25 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości są także restauracja oraz parking. Wspaniałe położenie, oryginalny wystrój i mazurski klimat sprawiają, że goście często wracają tu ponownie. Nocleg na Mazurach tylko w pensjonacie Dom Konesera - to gwarancja jakości i niezapomnianego wypoczynku.

    Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
  • Noclegi Karpacz - Sudecka Chatka »

    Nieopodal Karpacza, w Rudawach Janowickich znajduje się mała, spokojna i nieodkryta jeszcze przez turystów wieś Gruszków. Domek Sudecka Chatka położony w samym sercu, liczącej 100 mieszkańców wsi, oferuje osiem miejsc noclegowych w trzech sypialniach na pierwszym piętrze. Przez ogrodzony ogród o powierzchni ponad pół hektara przepływa górski potok Gruszkówka. Istnieje możliwość rozpalenia ogniska lub grilla. Zmotoryzowani będą mogli pozostawić swoje samochody na strzeżonym, zamknięty parkingu znajdującym się na terenie ogrodu.

    Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
  • Mazury »

    Hotele gwarantują bardzo wyszukany wypoczynek i relaks. Masz już dość jazdy samochodem lub nocowania w namiocie? Dzięki usługom hotelu będziesz w stanie odpocząć w stopniu przez Ciebie nieznanym. Hotele proponują najdoskonalszą obsługę i przede wszystkim wygody, jakich nie masz na codzień.

    Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
  • Puszcza Notecka »

    W świecie, w którym ludzie nieustannie szukają nowych wrażeń, bardzo często nie zauważamy, że ciekawe miejsca i atrakcje znajdują się blisko nas. Praktycznie od ręki możemy wybrać i udać się do miejsca, które z pewnością pozostanie w naszej pamięci na długi czas. Nasza strona poświęcona jest Puszczy Noteckiej – to magiczne miejsce, którego poznanie powinno być wręcz obowiązkiem…

    Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
  • Rezerwacja noclegu »

    Wczasy to czas, na który z utęsknieniem oczekujemy, aby wyjazd był udany konieczna jest rezerwacja noclegu. To zadanie ułatwić powinna nasza bezpłatna baza noclegowa. Za pośrednictwem Internetu można łatwo znaleźć nocleg w dowolnym regionie na terenie Polski. Najwięcej urlopowiczów wybiera pokoje gościnne, droższą opcją są pensjonaty, co raz więcej wielbicieli zyskuje również wypoczynek na wsi.

    Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agroturystyka

Agroturystyka - nowa strona:

Adres: